ANA SAYFA BİZE ULAŞIN BAĞLANTILAR SİTE HARİTASI KONUK DEFTERİ ENGLISH MADENBİS ÜYE GİRİŞİ TMMOB

22 EYLÜL 2019, PAZAR
 

e-KÜTÜPHANE
ADANA ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE ZONGULDAK ŞUBE BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ İL TEMSİLCİLİKLERİ GENÇ MADENCİ
Mobil Uygulaması
 

» ASGARİ ÜCRET KAMPANYASINI BİRLİKTE BÜYÜTÜYORUZ

HABER

Yayına Giriş Tarihi: 12.06.2019
Güncellenme Zamanı: 12.06.2019 15:26:20
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ

 

Güncellenme Zamanı: 12.06.2019 15:04:48

Asgari ücret kampanyasını birlikte büyütüyoruz: Madenden, şantiyeden, ofisten fotoğrafını, videonu çek paylaş kampanyaya destek ol!

Emeğimiz ve haklarımız için 10 Haziran`da başlatmış olduğumuz asgari ücret imza kampanyası 8 Temmuz`a kadar devam edecektir. Kampanya süresince Genel Merkez, Şubeler ve Temsilciliklerde çeşitli forumlar, buluşmalar ve sosyal medyada etiket/ hashtag kampanyaları düzenlenerek maden mühendislerin bir araya gelmesi, dayanışmayı büyütmesi ve konunun ülke gündemine girmesi hedeflenmektedir.

Madenden, şantiyeden, ofisten: fotoğrafını, videonu çek paylaş, kampanyaya destek ol!

Kampanyanın ülke çapında görünür kılınabilmesi için içinde bulunduğumuz dönemin en etkili iletişim aracı olan sosyal medyayı iyi kullanmamız gerekiyor. Bu nedenle madenlerden, şantiyelerden, tesislerden ve ofislerden kampanya görselleri ile birlikte fotoğraflar çekerek, kampanya sloganları ile ilgili kısa videolar çekerek aşağıda belirtilen Odamız sosyal medya hesaplarını etiketleyerek paylaşmamız kampanyayı daha da görünür kılacaktır. Sosyal medya hesabı olmayan meslektaşlarımız çekmiş olduğu fotoğraf ve videoları asgariucret@maden.org.tr adresine mail olarak gönderebilir.

13 Haziran Perşembe 20.00`da twitter etiket/hashtag çalışması yapılacaktır!

Kampanya çerçevesinde kampanyanın ilk haftası ve son haftası twitter`da etiket, gündem çalışması yapılacaktır. İlk etiket/gündem kampanyası 13 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00`da başlayacaktır. Etiket Perşembe gün içinde mail ve mesajlarla üyelerimizle paylaşılacaktır.

Kampanyanın daha görünür kılınması için görüş ve önerilerinizi asgariucret@maden.org.tr adresine mail atarak belirtebilirsiniz.

Saygılarımızla.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası
Yönetim Kurulu

TMMOB Maden Mühendisleri Odası Sosyal Medya Hesapları

  Twitter:  https://twitter.com/MadenMO

  Facebookhttps://www.facebook.com/MadenMO

  İnstagramhttps://www.instagram.com/TMMOBMaden/

Okunma Sayısı: 1821

Tüm Haberler

SAYFA ÜSTÜ
ANA SAYFA BU SAYFAYI ÖNER BU SAYFAYI YAZDIR
   

Şubeler:
»ADANA ŞUBE »DİYARBAKIR ŞUBE »İSTANBUL ŞUBE »İZMİR ŞUBE »ZONGULDAK ŞUBE
 
Bölge Temsilciği:
»SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ 
 
İl Temsilcilikleri:
»ADANA »ADANA-ALADAĞ »ADANA-KOZAN »ADANA-POZANTI »ADIYAMAN »AFYONKARAHİSAR »AĞRI »AKSARAY »AMASYA »ANKARA »ANTALYA »ANTALYA-ALANYA »ARDAHAN »ARTVİN »AYDIN »BALIKESİR »BALIKESİR-DURSUNBEY »BARTIN »BARTIN-AMASRA »BATMAN »BAYBURT »BİLECİK »BİNGÖL »BİTLİS »BOLU »BURDUR »BURSA »ÇANAKKALE »ÇANAKKALE-ÇAN »ÇANKIRI »ÇORUM »DENİZLİ »DİYARBAKIR »DÜZCE »EDİRNE »EDİRNE-KEŞAN »EDİRNE-UZUNKÖRÜ »ELAZIĞ »ERZİNCAN »ERZURUM »ESKİŞEHİR »ESKİŞEHİR-KIRKA »GAZİANTEP »GİRESUN »GÜMÜŞHANE »HAKKARİ »HATAY »HATAY-İSKENDERUN »IĞDIR »ISPARTA »İSTANBUL »İZMİR »KAHRAMANMARAŞ »KAHRAMANMARAŞ-ELBİSTAN »KARABÜK »KARAMAN »KARS »KASTAMONU »KAYSERİ »KAYSERİ-DEVELİ »KAYSERİ-YAHYALI »KIRIKKALE »KIRKLARELİ »KIRŞEHİR »KİLİS »KOCAELİ »KONYA »KONYA-EREĞLİ »KONYA-ILGIN »KÜTAHYA »KÜTAHYA-GEDİZ »KÜTAHYA-TAVŞANLI »MALATYA »MANİSA »MARDİN »MERSİN »MUĞLA »MUŞ »NEVŞEHİR »NİĞDE »ORDU »OSMANİYE »RİZE »SAKARYA »SAMSUN »SİİRT »SİNOP »SİVAS »SİVAS-DİVRİĞİ »ŞANLIURFA »ŞIRNAK »TEKİRDAĞ »TOKAT »TRABZON »TUNCELİ »UŞAK »VAN »YALOVA »YOZGAT »ZONGULDAK »ZONGULDAK-KDZ.EREĞLİ  

   

COPYRIGHT © 2006-2019 TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI

Selanik Caddesi No:19/4 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 425 10 80   FAKS:(+90) 312 417 52 90
Sürekli Eğitim Merkezi FAKS: (+90) 312 419 76 80

 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.